logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Alopecii trápí i slavné lidi.

Každému z nás vypadávají vlasy, ale někdo se může potkat s alopecii, jako například manželka Willa Smithe, Jada Pinkett Smith. Alopecie je neinfekční nemoc a jedná se o nadměrné vypadávaní vlasů. Příčiny můžou být různé, může to být to, co ti nadělili rodiče do vínku, takže geny. Může to být tím, že se stresuješ a nebo špatně jíš. Ale může se to stát i během léčby, například při chemoterapiích. 

Když je v příčině špatná strava, stres, nemoc nebo výkyv hormonů, tak se s tím něco dá dělat. Bohužel u některých to může být trvalý stav, kdy růst vlasy už nebudou chtít a jedná se o autoimunní problém, kdy to napadá vlasové folikuly jako svého nepřítele. 

Jak tedy na růst vlasů při alopecii? 

  1. Pokud se stresuješ, zkus uklidnit svou psychiku. Můžeš třeba zkusit nějaký sport, což přispěje ke správné životosprávě. Ale pokud věříš v sílu meditace, můžeš zkusit i to. Když probudíš své tělo, tvé vlasové folikuly udělají to stejné a vlasy začnou růst. 
  2. Začni správně jíst a do těla dostaň správné vitamíny na podporu růstu vlasů, popřípadě vousů. Vitamíny, které podporují růst vlasů jsou například vitamíny skupiny B, biotin nebo zinek či hořčík. Pokud se ti to v jídle nechce hlídat, můžeš kouknout na komplex vitamínu od Head&Beard. 
  3. Zkus přípravky na podporu růstu vlasů a vousů. Co ti může pomoct, to je například šampon na podporu růstu vlasů a vousů. A nebo i náš Starter sprej a gel. V šamponu a starteru najdeš potřebné vitamíny, ale i účinnou látku kopexil, která vlasové folikuly zpátky probudí k životu. K tomuto můžeš připojit i dermaroller, který udělá místo jak pro vlasy, tak i Starter sprej a gel

Takže neházej flintu do žita a zkus s tím něco dělat. Můžeš mrknout na produkty na podporu růstu vlasů a vousů na našem webu.

Produkty: Šampon, Starter gel, Starter sprej a vitamíny.

DSC_6500-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný