logonew

EN

RU

Co pro tebe znamenají husté vlasy nebo pěkný plnovous?

Zdraví?

Atraktivitu?

Sebejistotu?

Pro nás — to všechno a mnohem více. Není to jen o zdraví, ale o sebevědomí celkově. Vypadávání vlasů kvůli chemoterapii, těhotenství, hormonálním změnám, pomalý růst vousů u mladých lidí — málokdo o tom mluví na veřejnosti, ale v hlavě ty myšlenky létají pořád. Když jsme na to sami narazili, začali jsme zkoušet všechny produkty, které byly na podporu růstu vlasů a vousů dostupné na trhu: z Evropy, z Ameriky, z Ruska a…ani jednou jsme nemohli říct “to je ONO!”.

NOVÁ GENERACE

Jsme česká společnost nové generace, která se specializuje na výrobu kosmetiky pro podporu růstu vlasů a vousů. Po roce vývoje efektivního složení v laboratoři, po dermatologických a zátěžových testech a schválení SZÚ jsme zahájili výrobu. Plánujeme pro tebe rozšiřovat sortiment a stát se mezinárodní společností, která tobě přinese výsledky.

Buď jsi holka nebo chlap, chceš dlouhé vlasy nebo plnovous, potřebuješ probudit spící vlasové folikuly nebo transplantovat vlasy – jsme tu pro tebe.

Naším cílem bylo vytvořit takový výrobek, který by zároveň splňoval všechny následující podmínky:

Účinnost

To znamená, že to není efekt placebo, ale opravdu pomáhá. Dosáhli jsme toho pomocí přidání přípravku kopexil a různých vitamínů do složení výrobků.

Vůně

Chtěli jsme, aby naše výrobky měli příjemnou a nenápadnou svěží vůni, aby se daly používat i trochu jako parfém. Náš hlavní hráč – Head & Beard Starter to všechno splňuje.

Pohodlné používání

Přišli jsme na to, že nejlehčí a nejpohodlnější použití mají dva typy textur – sprej a gel. Sprej je například lepší pro ty, kteří již vousy mají – díky rozstřikování je totiž schopen proniknout přes chloupky přímo do pokožky. Gel je naopak lepší pro “začátečníky” – stačí rozetřít prsty přímo po kůži.

Poté, co jsme jeden za druhým vyzkoušeli všechny způsoby urychlení růstu vousů a vlasů, přišli jsme na to, co funguje a co ne. Vytvořili jsme svůj algoritmus, který jsme otestovali na sobě a kamarádech.
V naší nabídce proto najdeš nejen samotný hlavní přípravek na růst vlasů a vousů, ale i nezbytné doplňky, které tobě pomohou výsledek zrychlit a zlepšit – šampon, dermaroller, vitamíny a krém.

Výhody našich produktů

Jelikož kvalita a účinnost výrobků jsou pro nás klíčové, vyrábíme je v ověřené laboratoři v České republice. Naše výrobky mají dle legislativy oznámení v evropském portálu CPNP, jsou schváleny Státním zdravotním ústavem (SZÚ) a prošly všemi potřebnými dermatologickými, mikrobiologickými a zátěžovými testy.

Již od začátku jsme chápali, že budeme stavět nejen na kvalitě výrobků, ale i na podpoře našich zákazníků. Náš cíl je Vaše spokojenost. Proto jsme vytvořili takový systém získání zpětné vazby, který umožňuje rychle odhalit překážky na Vaší cestě k výsledkům a pomáhá se jich zbavit. Koncem měsíce tobě vždy zašleme formulář, ve kterém máš možnost ohodnotit svoji zkušenost s našimi výrobky. Tvou zpětnou vazbu zpracují naši konzultanti  a ozvou se tobě pro  vylepšení výsledků a následující postup.

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný