logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Co mám dělat když mi nerostou vousy?

Hej, chlupatí kamarádi!

Věděli jste, že přibližně 80 % mužů má vousy, které rostou nerovnoměrně? Pravděpodobně jste se již setkali s těmito lysinami na tvářích. Není to nic příjemného, že? Co je tedy možné udělat, abyste se s tímto problémem vypořádali?

Naším úkolem je podělit se s vámi o hlavní příčiny tohoto jevu. Zůstaňte naladěni a brzy se dozvíte několik tipů, jak si vytvořit co nejatraktivnější a nejvíc sexy vousy.

Jsme si jisti, že děláte mnoho věcí, abyste udrželi krok s nejnovějšími trendy. Bohužel někdy veškeré vynaložené úsilí nevede ke kýženým výsledkům. Například může být docela těžké nechat si vousy narůst rovnoměrně a pěkně kolem tváří. Nebo i když brada může vypadat dobře nebo knír může být dostatečně hustý, na tvářích můžete zaznamenat trochu chmýří. Opravdu víte, co tvoří vaše vousy? Pravděpodobně jste o tom dříve neměli pořádnou představu.

No, geny jsou základ. Stačí se podívat na fotografie otce nebo dědečka, když byli mladší. Možná je to i váš případ, že jste po nich zdědili vzácné chloupky. A v takovém případě se s tím prostě musíte smířit a vybrat si takový tvar vousů, který je ideální jen pro vás.

A jak je to s vaším spánkem, pánové? Jak se stravujete? Je to zdravé, nebo trávíte spoustu času konzumací nezdravých jídel? Žádný nátlak, kluci, ale nedostatek spánku, nevyvážená strava a málo fyzické aktivity – to vše má velký vliv na celé vaše tělo včetně pokožky. A dopad může být nepříznivý. Pokud se o své zdraví řádně nestaráte, mohou být vlasové folikuly na tvářích dlouhodobě neaktivní.

Jedna otázka: Věnovali jste někdy pozornost vzhledu Arabů, Afričanů a Izraelců? Víme, že to zní divně, ale přesto. Příště se na ně podívejte pozorněji. Děláme si legraci, to nemusíte dělat. Tyto národy nemají takový problém, jako je nedostatek ochlupení na obličeji nebo na těle. Správně, mají dost štěstí. Je to trochu nespravedlivé, to přiznáváme. Ale takový je život. To samé nemůžeme říct o Asiatech a severských národech. Tato etnika musí bojovat o každý chloupek na obličeji, aby jim narostly více či méně slušné vlasy. Proto vám doporučujeme pečlivě prostudovat svou genetickou mapu, protože se může ukázat, že hlavní příčina vzácných vousů leží právě zde.

Co dalšího si máte zapamatovat? Velmi mastná nebo velmi suchá pokožka k růstu vousů příliš nepřispívá. Je lepší poradit se s odborníkem, abyste zjistili možné kožní problémy a co nejdříve je vyřešili. Jedná se o jeden z nejjednodušších způsobů, jak dosáhnout udržitelného a rovnoměrného růstu chloupků na tvářích.

Testosteron! Správně, kamarádi, pokud je vaše hladina testosteronu nízká, může to být odpověď na vzácné chloupky. V takovém případě byste měli navštívit endokrinologa, aby zahájil správnou léčbu. Nečekejte na zítřek, myslete na své zdraví!

Co tedy můžeme udělat pro vyřešení problémů a urychlení růstu vlasů?

Pokud vám výše uvedené skutečnosti nic neříkají a nepozorovali jste žádné zdravotní problémy, které mohou být také příčinou, pak je čas naslouchat. Poradíme vám, jak stimulovat růst vlasů. Nebojte se, je to snadné a není to bolestivé, pánové.

Nezapomínejte, prosím: tato rada funguje pro každého! Vyberte si vhodné produkty pro péči o pokožku. Nejprve se však pokuste určit typ své pleti. A udělejte to správně. Víme, že to pro většinu mužů nezní samozřejmě, ale existují různé produkty péče určené podle jednotlivých typů pleti. Nezapomínejte na pravidelné čištění pomocí peelingů a čisticích prostředků, které odstraní odumřelé částečky kůže. Jste ještě tady? Opět žádné obavy, pravidelné cvičení vám to usnadní. Podívejte se také na naši produktovou řadu. Určitě v ní najdete vhodné nástroje, které vaší pleť potěší a budou se těšit z její svěžesti.

Každý ví a není tajemstvím, že fyzická aktivita je hlavním zdrojem metabolických procesů, které se následně podílejí na regeneraci kůže. Zkrátka, ať se vám to líbí, nebo ne, pokud chcete mít dobré vlasy, sportujte! I středně náročné cvičení dvakrát nebo třikrát týdně vám nejen pomůže cítit se veseleji, ale bude mít také velký vliv na stav vaší pokožky a vlasů.

Někdy se problém s růstem vlasů objevuje kvůli nedostatečnému prokrvení vlasových folikulů. Zde doporučujeme našim klientům, aby si pravidelně dopřávali jemné masáže. Zamyslete se nad tím. Kromě toho, že podpoříte růst vlasů, budete se cítit celí uvolnění. To je velké plus, že? Každý večer si hydratujte pokožku a dopřejte si lehkou masáž. Tímto způsobem obnovíte normální průtok krve a stimulujete spící folikuly.

Pokud jde o zdraví, vždy myslete na váš jídelníček. Víte, že každý člověk potřebuje dostatečné množství užitečných tuků, vitaminů a bílkovin? Je na vás, abyste se začali správně stravovat. Můžete si vybrat multivitaminový komplex, který mimochodem snadno najdete v našem obchodě. Prohlédnout si naše vitamíny vám zabere pár minut, ale účinek bude mnohem hlubší. Věřte nám!

Do denního jídelníčku můžete zařadit ryby a další mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu. Další zásadní otázkou je dostatečný pitný režim. A tím nemyslíme jen vodu. Můžete pít například kávu, čaj nebo džus. Čím více toho do sebe dostanete, tím lépe se vaše pleť hydratuje.

Když spíme, náš organismus prochází určitou opravou. Spánek je nejlepší dobou pro obnovu funkcí celého těla. Nedostatek spánku znamená, že na to tělo jednoduše nemá čas. Dbejte tedy na to, abyste spali alespoň osm hodin denně.

Kromě standardní sady produktů péče o pleť používejte další pečující kosmetiku na podporu růstu vlasů. Pomozte svým vousům, aby byly v co nejkratší době stylové a efektní. Navštivte náš obchod a pravděpodobně tím vyřešíte další problémy spojené s vlasy. Stačí nám napsat a naši poradci rádi najdou způsob, jak se vypořádat s jakýmikoliv problémy s vlasy. Neváhejte se na nás obrátit a nezapomínejte, že každý problém má řešení. Ještě jednou vás vítám ve vlasovém klubu a zůstaňte naladěni na další zábavné a zajímavé články.

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Kosmetika na podporu růstu vousů

Vitamíny 16 v 1 pro vlasy

DSC_7903-2-2-1

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný