logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Co ovlivňuje růst vlasů.

Toužíš potom, aby ti rostly vlasy, tak jak mají? A ptáš se, proč vlasy nerostou? Řekneme ti, co růst vlasů může ovlivňovat. Je toho fakt hodně, co by na růst vlasů mohlo působit.

  1. Změna hormonů. Ženám se hormony mění trošku více než mužům. Ale neznamená to, že když jsi chlap, že se tě toto nemůže potkat. Třeba špatná funkce štítné žlázy se může týkat všech.
  2. Další možnost je, že za to může genetika. Jestli rodiče neměli zrovna moc vlasů, možná na tom budeš stejně. Ale s tím je možné něco dělat. Na konci článku se dočteš co.
  3. Pokud máš špatnou životosprávu, tak i vlasy strádají a bylo by moudré nad svým jídelníčkem zapřemýšlet. Dostaň do sebe ty správné živiny a tvé vlasy se budou radovat a růst.
  4. Stres. Máš stres? Pokud ano, tak to i tvoje vlasy. Když budeš klidnější, tak se uklidní i vlasy a budou krásně bujet.
  5. Nedostatek vitamínů. Vlasy potřebují dostatek vitamínů jako je mangan, železo nebo zinek. A pokud je tělu nedáš, tak i vlasy začnou trucovat.
  6. A v neposlední řadě to může být nekvalitní voda. Pokud máš moc chlorovanou vodu, tak i to může ovlivňovat růst vlasů.

Je toho mnohem více, ale to bychom tě tady unudili. Takže si spíš poradíme jak na růst vlasů.

U Head & Beard toho najdeš dost. Třeba, abys nemusel myslet na to, jaký vitamín, v jakém jídle je, tak tam najdeš komplex vitamínů, které jsou i na podporu růstu vlasů. V jedné bobuli jich je 16.

Pak tam je šampon na podporu růstu vlasů, ve kterém i kopexil a vitamín B, takže to ti ty vlasové folikuly probudí k životu.

A pokud bys chtěl nějaký doplňky, tak třeba dermaroller nebo starter sprej či gel ti pomůžou taky.

Užitečné odkazy:

Starter sprej

Starter gel

Vitamíny

Dermaroller

DSC_7409-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný