logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Panská kosmetika na vlasy: jak na ni

Dnešní realita vyžaduje nejen od žen, ale i od mužů, aby se starali o svůj vzhled. Nejde jen o značku, kvalitu materiálu nebo úhlednost v oblékání. Aby muži vypadali decentně a elegantně, měli by věnovat velkou pozornost takovým detailům obrazu, jako je účes. Je zřejmé, že většina z nich si ani neuvědomuje, že většina současných střihů zahrnuje použití speciální kosmetiky.

Ne všichni muži vědí, jaké produkty pro takové účely potřebují. Pro některé je dost matoucí se rozhodnout, co si vybrat a jak kosmetiku správně aplikovat. Je to dáno především tím, že většina mužů vůbec netuší, jaký typ vlasů má. Je dobře známo, že muži netráví hodiny v obchodě a nesnaží se vybrat správnou vlasovou kosmetiku podle šamponu nebo typu vlasů. S největší pravděpodobností si raději vyberou první, který najdou, nebo použijí šampon určený pro ženské vlasy.

Co vlastně víme o mužských vlasech?

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi muži a ženami v péči o vlasy?

Jedním z hlavních faktorů, který významně ovlivňuje stav vlasů, je účinek pohlavních hormonů na pokožku hlavy.

Mužský testosteron zvyšuje počet folikulů a mazových žláz a ovlivňuje proces sekrece mazu.  To vše způsobuje, že vlasy jsou tvrdší, hustší a silnější.  I když rychleji vypadávají, jsou lépe chráněny před působením agresivních faktorů.  Mezi tyto faktory patří extrémní teploty, přesušený vzduch a chlorovaná voda.

Další věcí, která se u mužů a žen liší, je pH pokožky hlavy.  Prostředí mužských vlasů je mírně kyselejší.  Aby nedošlo k lámání živých tkání, měla by být pečující kosmetika určená pro muže trochu zásaditější.  To umožní udržení acido-alkalické rovnováhy.  Proto když muži používají šampon určený pro ženy, může se jejich vlasová struktura snadno zničit.

Co lze udělat, aby se zabránilo procesu poškození vlasů?

Jaké jsou hlavní charakteristiky kosmetiky určené pro členy mužské komunity?

Je důležité si uvědomit, že nástroje pro péči o vlasy mají řadu specifických funkcí.

V zásadě je pravděpodobnější, že se mužské vlasy zašpiní, zatímco póry mají tendenci se ucpávat.  Proto jsou pečující produkty pro muže účinnější při čištění vlasů a pokožky hlavy.What can be done to prevent the hair impairment process?

Navíc pánská kosmetika neobsahuje zvlhčovače, protože mohou zatěžovat vlasy.

Na rozdíl od produktů péče o ženy obsahují některé mužské analogy složky, které stimulují růst vlasů na obličeji nebo hlavě.

V neposlední řadě je jednou z nejvýraznějších vlastností kosmetiky pro péči o vlasy pro muže její vůně.  Často je mnohem silnější ve srovnání s produkty pro ženy dostupnými na trhu.

Nyní se zaměřme více na produkty, které by muži měli používat, aby si udrželi svůj vzhled a udrželi partie vlasů čisté a upravené.  Není pochyb o tom, že každý zná šampony, které se mohou lišit podle struktury vlasů.  Mezi hlavní typy patří následující produkty péče:

  •  pro mastné vlasy;
  •  pro suché vlasy;
  •  proti vypadávání vlasů;
  •  a pro normální typ vlasů.

Dalším užitečným nástrojem je kondicionér, díky kterému jsou vlasy lesklé, hladké a pružnější.  Pokud muž nechce, aby jeho barva vlasů ztratila sytost, použije speciální tonikum.  Tento pečující přípravek je dobrý k osvěžení barvy vlasů a také k zakrytí šedin.  Přírodní oleje, jako je kokosový, kakaový, bambucký nebo olivový olej navíc výrazně zlepší strukturu vlasů se spoustou vitamínů nezbytných pro zdravý růst a pěkný vzhled.

Muži by neměli zapomínat na péči o chloupky na obličeji, jako jsou vousy a kníry.  Abyste vypadaly esteticky, nestačí jen pravidelný střih a holení.  Olej na vousy, vosková péče, gely a spreje na vlasy jsou pečující produkty, které lze použít k udržení zdravého růstu vlasů a prevenci plešatění.

Vždy pamatujte, že vlasy jsou jedním z hlavních vzhledových detailů a jejich zdravý stav je nezbytný.

sg-4

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný