logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Holíš si správně vousy?

Máš v plánu si oholit vousy a chvíli mít holou tvář? Tak doufáme, že máš kvalitní holící strojek, žiletku nebo břitvu.

Péče o vousy je velmi důležitá, což zahrnuje i jejich holení. Co tedy potřebuješ k tomu, abys měl správně oholenou tvář a vousy tím netrpěly?

  1. Vyber si správný prostředek na holení. Nad holením bez nějakého přípravku raději ani nemysli, tvoje pleť bude totiž spíš trpět. Máš na výběr pěnu, gel, mýdlo nebo krém. Samozřejmě nekupuj ty nekvalitní, s parabeny a nějakými umělotinami, protože to ti spíš pokožku vysuší, než hydratují. Prostě si vyber, co se pro tebe a tvoje vousy lepší.
  2. Teď ta další část. Jak správně postupovat s holením vousů. Předtím než se pustíš do holení, bylo by fajn vousy ohřát teplou vodou nebo ručníkem. Pak nanes prostředek na holení (to už jsme prošli – pěna, gel, mýdlo nebo krém), promasíruj to proti směru růstu vousů a pak si můžeš vzít strojek na holení, nebo co používáš. Nezapomeň! Vousy hol ve směru růstu vousů, aby ses neřízl. Při holení začni tvářemi, potom krkem, a nakonec ohol bradku a knírek.
  3. Jakmile jsi skončil s holením, opláchni tvář studenou vodou a osuš.
  4. Pokud jsi došel až sem, použij něco po holení, třeba balzám.

Tadááá, máš hotovo. Samozřejmě, pokud jsi chceš pěstovat plnovous, knír nebo tak něco, tohle nedělej a jen si je upravuj a pravidelně zastřihávej.

DSC_7835-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný