logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Hydratujte svou pokožku!

Je to velmi důležité.

Mužskou pleť velmi ovlivňuje znečištění, nadměrné pocení a tvrdá voda. Proto je péče o obličej pro muže stejně důležitá jako holení a mytí.

Stojí za zmínku, že mužská pleť je pružnější a hutnější. No, je to hlavně díky dvěma přirozeně se vyskytujícím bonusům. Jsou jimi kolagen a testosteron. Bez povšimnutí však nezůstává ani užívání tabáku či alkoholu, sluneční záření nebo stárnutí. Proto se nedivte, když se vám jednoho dne objeví na tváři vrásky nebo vaše pleť z ničeho nic zcitliví. Velké množství kožního mazu na pleti vede k mastnému lesku a akné. Každodenní holící procedury, používání pleťových vod na bázi alkoholu a vysušující pěny bohužel člověka připravují o všechny výhody určené jeho pleti.

Správná péče o mužskou pleť není tak složitá. Nic není tak špatné, jak to vypadá, chlapi. Péče o pleť zahrnuje jen několik manipulací. Čistěte si pokožku obličeje každé ráno před holením a večer těsně před spaním. Hydratujte a vyživujte pleť užitečnými prvky a vitamíny. 

Naším nejlepším doporučením je Denní krém zavedený společností Head & Beard. Hydratuje pleť, nezpůsobuje podráždění a zabraňuje jejímu vysušování. Náš krém je navíc šetrný k pokožce. Žádné vedlejší účinky, chlapci.

A nakonec si pleť vyčistěte peelingem. Dělejte to alespoň jednou týdně. Věřte nám, že si všimnete, jak je vaše pleť hedvábná a zdravá.

Tyto jednoduché změny v každodenní rutině pomohou každému muži zlepšit stav pleti a dokonce oddálit procesy stárnutí. Zní to báječně, že? Zůstaňte tedy mladí a zdraví a nezapomínejte na hydrataci pleti!

Užitečné odkazy:

Denní krém

DSC_7943-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný