logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Jak docílit a podpořit růst vlasů a vousů s těmi správnými doplňky.

Doplňky pro podporu růst vlasů a vousů

Pokud chceš podpořit růst vlasů a vousů tak pro tebe máme pár tipů na doplňky, které vlasy a vousy probudí k tomu, aby se jim chtělo růst a bujet.

  1. Dermaroller – to je váleček, s jehličkami, které ti do pokožky udělají malé dírky a pomůžou tak k lepšímu růstu vlasů a vousů a vstřebání pánské kosmetiky na podporu růstu vlasů a vousů. Nemusíš panikařit, jehličky jsou malý, takže žádná vážná zranění se nekonají.
  1. Starter sprej – když už bys použil dermaroller, můžeš kouknout i na starter sprej. Tenhle sprej obsahuje kopexil, což je látka, která zabraňuje padání vlasů i vousů, a hlavně jejich růst podpoří. Nakopne vlasové folikuly k životu a z tebe se stane vousáč nebo pořádný vlasáč.
  1. Starter gel – gel je vhodný pro začínající vousáče a vlasáče, což znamená, že teprve se pokoušíš probudit vlasové folikuly k životu. Vlasy či vousy se ti zatím hrají na schovávanou a čekají, až je najdeš s podpoříš tím správným doplňkem na podporu růstu vlasů a vousů.
  1. Vitamíny – to už jsme několikrát zmiňovali, že pro to, aby vlasy či vousy začaly růst, je třeba doplňovat ty správné vitamíny. Takže pokud se ti nechce hlídat strava a hledat v čem je zinek, biotin, a další vitamíny ze skupiny B, můžeš kouknout na náš komplex vitamínů. V 1 bobuli najdeš 16 vitamínů.
2022-07-18-19.43.25

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný