logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Jak správně bojovat s alopecií

Alopecie….

Toto slovo je matoucí a těžké. Je totiž negativní. Má negativní význam. Lidé, alopecie je vypadávání vlasů. Některé informace, o které se chceme podělit v tomto článku, mohou být poněkud těžké na pochopení, ale budeme se snažit podat je jednoduše.

K alopecii neboli vypadávání vlasů dochází kvůli rušivým účinkům hormonů skupiny androgenů. Věděli jste, že v současné době trpí alopecií přibližně 80 % mužů na celém světě? To je obrovské číslo. A to není ta nejhorší zpráva, kamarádi. Je nám líto, že to musíme říct, ale první příznaky alopecie se objevují ve věku 20-30 let. Mějte to na paměti, zapamatujte si tento údaj.

Ať už Google říká cokoli, neznamená to, že se všechny případy objevují kvůli hormonální dysfunkci. Někdy prostě potřebujete více určitých makro- nebo mikroprvků. Vše je individuální. Víte, že každý jsme jiný. Co je dobré pro vás, nemusí nutně pomoci vaší kamarádce. Stejné je to s naším tělem, pokožkou a vlasy. Správně, chlupatí kamarádi, nejprve musíte rozpoznat příčiny a pak zahájit léčbu. 

Přestaňte, nerozčilujte se! Máme štěstí, protože žijeme v 21. století. A věda jde také kupředu.

Dobrou zprávou je, že vědci se snaží vymýšlet nové přípravky nebo vyvíjet ty nejlepší. Dnes máme k dispozici několik léčivých přípravků, které lze použít v boji proti alopecii. A věřte, že je může dostat každý. Pojďme tedy probrat, jakou léčbu vědci nabízejí.

ALE sleduj svůj postup. Pokud problém začal před více než pěti lety a vy jste nic neudělali, jeho účinek nebude příliš silný. Pokud jej však začnete používat co nejdříve, určitě uspějete. 

Další lék se nazývá finasterid. Je určen k vnitřnímu užití. Pokud najdete přípravek, který obsahuje finasterid, měli byste vědět, že povede k menší produkci hormonů zodpovědných za vypadávání vlasů. Je to docela jednoduché, že?

A co dál? Spironolakton. No, obvykle se předepisuje na kardiovaskulární onemocnění, ale ovlivňuje také produkci hormonu zodpovědného za růst vlasů. Spironolakton má poměrně hodně antibiotik a nežádoucích účinků, takže musíte nejprve navštívit lékaře. To je zásadní.

A nakonec transplantace vlasů. Tato možnost bude pravděpodobně vyžadovat veškerou vaši odvahu, kamarádi. Je to opravdu jednoduché. A není důvod se bát. K tomuto zákroku budou použity vaše vlastní vlasy, a lze to provést vícekrát. Transplantované folikuly začnou po dvou až třech měsících reprodukovat nové vlasy. Konečný výsledek uvidíte po roce. Obrovským pro je, že efekt přetrvává po celý život. To všechno zní skvěle, ale je opravdu důležité najít odborníka.  

Když už mluvíme o odbornících, věděli jste, že i tohle můžeme napravit, co? S transplantací vlasů vám opravdu můžeme pomoci. Pro vaší informaci, Head & Beard spolupracuje s nejlepšími klinikami v Istanbulu. Také měsíc po transplantaci lékaři doporučují používat kosmetiku pro stimulaci růstu vlasů, aby byl efekt co nejlepší. Jednou z nich je náš Starter! Takže následujte výše uvedený odkaz a zanechte zprávu. Získejte bezplatnou konzultaci a budete o krok blíž svému vysněnému účesu!

Doufáme, že vám tento článek pomůže, i když někteří z vás tento problém možná neřeší. Věříme, že čím více lidí ví, tím lépe jsou připraveni. Takže žádné obavy a panika, pokud vám začnou vypadávat vlasy. Jak jste viděli, vždy existují způsoby, jak problém vyřešit. Napište nám zprávu, přihlaste se k odběru a zůstaňte s námi pro další VLASY. 

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Kosmetika na podporu růstu vousů

Vitamíny 16 v 1 pro vlasy

DSC_7920-3-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný