logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Jak zabránit zarůstání chloupků ve vousech?

Vsadíme se, že mnozí z vás takový problém znají. Známe ten pocit: drobné hrbolky, které svědí, štípou a vypadají tmavší než okolí. Ano, je to velmi nepříjemné a dráždivé. Stává se to, když se holíte, voskujete nebo si pinzetou upravujete chloupky.

Vědecky řečeno, zarůstající chloupky vznikají, když odstraněné chloupky začnou dorůstat a jakoby se zakřivují do kůže. Bolí to, to si přiznejme. Nezáleží na tom, jaký typ pokožky máte. Jde spíše o to, jak se holíte, nebo někdy se to stane, když si při holení taháte za kůži. Takže tomu se vyhněte.

Víte, jaké je jednoduché preventivní opatření? Přestaňte se holit, mějte pěkně upravené vousy. Pokud nás sledujete a pozorně čtete články, které jsme tu už měli, asi víte, co máte dělat. Ale ještě jednou pro naše chlupaté kamarády. Používejte kosmetiku pro péči o vlasy, která podporuje růst vlasů a vousů, zařaďte do své každodenní rutiny dermaroller a hydratační krém (který potěší vaši pokožku) a nakonec se poraďte s odborníky z Head & Beard o dalších užitečných doporučeních. 

Výsledek bude ohromující. Věřte nám. Za nějaký čas všechny pupínky a podráždění pokožky zmizí. Chloupky porostou o půl centimetru a všechny chloupky se nějak objeví na povrchu kůže.

Jak vidíte, stačí být trpělivý a používat správnou vlasovou kosmetiku.

Užitečné odkazy:

Dermaroller

Denní krém

Kosmetika pro péči o vlasy podporující růst vlasů a vousů

DSC_6537-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný