logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Jednoduché tipy na podporu růstu vlasů.

Hedvábný povlak na polštář, žádný stres, správná strava – chlapi, tušíte, o čem je řeč? Třeba jak spolu tato slova vůbec souvisí?

A odpověď zní: VLASY. Abychom byli přesní, jde spíše o to, jak lidé na celém světě každý den zkoušejí různé metody na podporu růstu vlasů. Naštěstí, kamarádi, máte tak skvělé vlasové poradce, jako jsme my, co vám dají jednoduché tipy směrem k vašim dokonalým vlasům a vousům. Dámy, nebojte se, tyto životní hacky nezpůsobí, že by se vám objevily vousy. Chcete-li, aby vaše vlasy byly lesklé a zdravé, pak se pečlivě řiďte těmito tipy a kdo ví, třeba vás brzy budou chtít najmout na reklamu spojenou s vlasy.

Začněme několika příjemnými radami. Dopřejte si masáž pokožky hlavy. Jsou dobré, protože mohou zvýšit tloušťku vlasů a umožňují rozšíření cév pod kůží. Kromě všech zdravých vlastností si určitě odpočine i vaše mysl. Můžete si ji udělat sami, požádat kamarádku nebo si zajít do masážních salonů. Znáte to, mají tam takovou zvláštní auru, kdy jen vejdete dovnitř a už se cítíte celí uvolnění a klidní, že?

Nepřehánějte to s mytím vlasů, prosím. „Co když trpím na lupy?“ – zeptá se možná někdo. No, kamarádi, na tento problém je lepší pořídit si šampon proti lupům. Některé obyčejné šampony se svěděním nebo podrážděním pokožky opravdu nepomohou. Podívejte se také na šampony, které obsahují kopexyl proti vypadávání vlasů, a naopak umožňují posílení vlasů.

VITAMÍNY

Tohle říkáme pořád všem našim vlasatým kamarádům. Je to opravdu důležité. Například zinek a vitamin B12 umožňují vlasům obnovu a růst. No ano, můžete je získat přirozenou cestou ve stravě. Ale pokud jich nemáte dostatek, znamená to pro vaše vlasy VELKÝ problém. Měli byste tedy přemýšlet o pořízení doplňků stravy. Třeba tak, že je budete brát jednou denně, a voilá, vaše vlasy budou mnohem silnější. Více vitamínů – méně vypadávání vlasů!

Někomu to může připadat trochu radikální a nepřirozené, ale dnes už transplantace vlasů není nic neobvyklého, vážení. Dost možná jste reklamu na tento zákrok možná viděli v televizi nebo na internetu. V podstatě vám transplantace vlasů může pomoci obnovit vaše vlasy. Jakmile se po zákroku zotavíte, z implantovaných folikulů začnou růst vlasy a vyplní danou oblast. Další způsob, jak udržet a stimulovat růst vlasů, že?

Podělili jsme se o některé z běžných tipů, jak podpořit růst vlasů a zůstat zdravý. Některé z nich jste již pravděpodobně vyzkoušeli, kamarádi. Ale víte, že používání specifické vlasové kosmetiky a vitamínů vám určitě usnadní život? Mimochodem, nejsme tu jen proto, abychom sdíleli zajímavé a zábavné články o vlasech a vousech. Jste více než vítáni, abyste vyzkoušeli naši produktovou řadu. Vyzkoušejte ji!

Užitečné odkazy:

Šampon na podporu růstu vlasů

Šampon proti lupům

Vitamíny 16 v 1 pro vlasy

2022-07-18-17.30.39-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný