logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Každý potřebuje kosmetiku na podporu růstu vlasů.

Používat obličejovou kosmetiku je tak nějak běžné, že, dámy? Pleťové vody nebo pudry na obličej, balzámy na rty nebo korektory. Zní to povědomě, co? No, možná ne pro naše chlupaté kamarády. To nevadí, protože se nebudeme hlouběji zabývat nástroji pro péči o obličej.

Dnes si, tygři, chceme povídat spíše o kosmetice určené k podpoře a stimulaci růstu vlasů. A teď, potřebujeme veškerou vaší pozornost. Právě teď je totiž doba, kdy je další používání specifické vlasové kosmetiky tak trochu zásadní. A nemá to nic společného s vaším věkem ani pohlavím.

Mějte také na paměti, že dalšími prostředky péče nemyslíme šampony nebo kondicionéry. Jde o základy. Když už mluvíme o šamponech, měli byste si vybrat ten správný. Záleží na typu vašich vlasů, respektive na problému, se kterým se u svých vlasů a vousů potýkáte. Proč by vás to mělo zajímat? No, kamarádi, existují tuny různých šamponů a vy to víte. Například šampony s účinkem proti lupům, nebo prostředky pro péči o barvené vlasy, nebo ty na podporu růstu vlasů atd. Můžete si vybrat sami, nebo ušetřit čas a prostě se nás zeptat.

A nyní přichází to pravé. Nebojte se, kluci, chceme vám jen dát rychlý přehled o kosmetice, kterou byste mohli chtít používat. Ale prosím, pokud jste v tomto směru nováčci nebo máte málo zkušeností, navštivte poradce.

Takže jsou tu séra pro péči o vlasy, masky, spreje, gely, balzámy, krémy, peelingy na pokožku hlavy a tak dále. Jako, ten seznam je opravdu dlouhý, lidi. Nebo si můžete pořídit jednu sadu všech produktů, abyste zkombinovali účinek. Například společnost HB pro vaše pohodlí navrhla několik sad na podporu růstu vlasů a vousů. Zaujalo vás to? Vsadíme se, že ano. Stačí následovat odkaz a získejte veškeré informace o požadované sadě.

Milujte své vlasy a dobře o ně pečujte- to by mělo být samozřejmostí, kamarádi. Pryč je doba, kdy starost o správnou kosmetiku byla pouze ženskou záležitostí. Tak se podívejte na nové trendy. Žijte zdravě, používejte správnou kosmetiku a mějte se rádi!

Užitečné odkazy:

Šampon na podporu růstu vlasů

Šampon proti lupům

Set „Non-invasive“

Set „All inclusive“

Starter sprej

Starter gel

2022-07-18-19.43.25

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný