logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Lupy. Účinné způsoby, jak nad nimi vyhrát.

Věděli jste, že jednou z hlavních příčin vzniku lupů je růst bakterií rodu Malassezia? Tyto drobné organismy můžete vidět pouze pod mikroskopem. Tyto bakterie silně narušují mikroorganismy přítomné na kůži mužů i žen. A v důsledku toho mohou lidé pociťovat svědění a trpět silnými lupy. Víte, co je nejhorší? Že je docela těžké se lupů zbavit. Nejdříve je důležité zjistit důvody, proč se tyto bakterie vůbec objevily. Co bylo tou úplně prvotní příčinou?

Opravdu není možné pochopit, jak se vypořádat s lupy, pokud nevěnujete pozornost svému jídlu. Proč tomu tak je? Je to jednoduché, jsme tím, co jíme. Chcete-li se zbavit bílých nebo žlutých šupinek a svědění, vyhněte se kořeněným a vysoce tučným jídlům, velkému množství mouky a sladkým pokrmům. Raději jezte čerstvé ovoce, zeleninu, obiloviny a další produkty nasycené užitečnými tuky a kyselinami. Tímto způsobem se té podaří zlepšit stav pokožky se sklonem k tvorbě lupů. Myslete i na přidání vitamínů a minerálů proti lupům a seboroické dermatitidě.

Opět je nezbytné přehodnotit svou vlasovou kosmetiku. Přehodnoťte svůj šampon nebo kondicionér. Věříme, že správný šampon vám umožní rychle odstranit lupy a zabránit jejich opětovnému výskytu. Stále to opakujeme všem našim klientům, kteří tímto nepříjemným problémem trpí. Dobrou volbou je náš šampon proti lupům. Obsahuje všechny potřebné mikroprvky, které zastaví svědění a podráždění pokožky. Navíc není návykový, má příjemnou vůni a hodí se pro muže i ženy. Můžete se tedy snadno podělit s lidmi, na kterých vám záleží. Ušetřete své peníze a přimějte ostatní, aby vás měli rádi. To je samozřejmě vtip.

Nezapomínejte o své vlasy dobře pečovat a přijímejte preventivní opatření. Pokud máte další otázky, zeptejte se našich odborníků Heard & Beard, pánové. Nečekejte do poslední chvíle, protože čím dříve začnete, tím snadněji dosáhnete výsledku.

Užitečné odkazy:

Šampon proti lupům

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7920-3-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný