logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Mastné vlasy: proč a jak bojovat?

Nebudeme mluvit o zjevných věcech, jako je genetika, stres, těhotenství (!), které mohou nějakým způsobem ovlivnit výskyt lupů. Například si nemyslíme, že těhotenství je pro naše publikum zcela relevantní, to si přiznejme. Pokud jde o geny a stres, problém spočívá mnohem hlouběji. A v těchto oblastech je lepší navštívit odborníky.

Podívejme se ale na faktory, u kterých vám můžeme nabídnout účinnou léčbu.

Samotné lupy nejsou tím, kdo může za to, že se vám vlasy rychleji mastí. Mohou však být příznakem některých kožních onemocnění. Například ekzém, lupénka, seboroická dermatitida, které jsou doprovázeny zvýšenou aktivitou seboroických žláz. Pokud tedy nechcete řešit takové problémy, a vsadíme se, že nechcete, podívejte se blíže na péči o vlasy proti lupům.

Takto fungují šampony, kondicionéry a hydratační masky. Vlasová kosmetika vytváří tenký film, který zabraňuje rychlému odpařování vlhkosti a živin. A každý jednotlivý vlas takový film má. Jak je to skvělé, že?

Činnost mazových žláz ovlivňují vitaminy a stopové prvky, které získáváme s potravou. Nedostatek vitaminů A, B, E, D a také zinku často vede ke zvýšené tvorbě kožního tuku. Je lepší zkontrolovat jejich nedostatek a zahájit správnou léčbu. Není pochyb o tom, že vitaminy můžete získat prostřednictvím stravy. Pokud jich však máte velký nedostatek, měli byste přemýšlet o doplnění standardní stravy. Třeba přidáním vitamínů, zejména produktů skupiny B.

Není třeba, abyste si každý den myli vlasy. Není třeba kupovat příliš luxusní nebo drahou vlasovou kosmetiku. Raději si najděte vhodný šampon a pořiďte si potřebné vitamíny, aby vaše vlasy vypadaly a byly zdravé a svěží. Pokud s tím stále bojujete a nechcete ztrácet čas, neváhzej nás kontaktovat a podívejte se na produktovou řadu HB.

Přeji hezký den a zůstaňte jo s námi!

Užitečné odkazy:

Šampon proti lupům

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7886-3

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný