logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Jak vypěstovat hustý plnovous

Těžký nebo hustý vous může způsobit, že se muž bude cítit exkluzivní a velmi hrdý.  Pravda, dnes se to stalo populárním trendem.  Téměř všude jsou kadeřnictví, které nabízí rozmanité služby pro fanoušky vousů.  Vypěstovat si bujné vousy však není tak snadné, jak se zdá.  Přemýšleli jste někdy, jak dlouho trvá, než si muž nechá narůst vousy?  Existují nějaké přípravky na péči o vlasy, aby vousy rostly rychleji?

Tentokrát chceme probrat několik fází pěstování vousů.  Víme, že některá specifická pečující kosmetika proces určitě urychlí.  Užijte si tedy čtení a v případě potřeby se řiďte některými z našich užitečných doporučení. 

Je důležité si uvědomit, že existuje mnoho faktorů, které ovlivňují vývoj vlasové linie.  Patří mezi ně národnost, typ vlasů, genetika a další individuální rysy.  Proto se rychlost růstu vlasů může výrazně lišit.  V některých případech vousy obecně nerostou.  Jedním z důvodů, proč k tomu dochází, je hormonální nerovnováha.

Dosažení požadovaného výsledku trvá v průměru dva až tři měsíce.  Plovous vyroste asi za šest měsíců.  Mějte na paměti, že první týden je nejtěžší.  Může to být náročné, ale výsledek stojí za to.

Během prvního týdne takového experimentu je lepší se vyhnout intenzivním procedurám obličeje. Buďte připraveni, že vás bude svědit obličej, strniště bude znatelné.  Pro zklidnění pokožky a její udržení v čistém stavu je nezbytné aplikovat pleťovou vodu a krém.  To vám také umožní vyhnout se opadávání a splachování.  Když jsou chloupky dostatečně dlouhé, je čas, aby muž hledal olej na vousy.

Dva měsíce po vypěstování je čas vybrat ten správný šampon na vousy.  Vybírejte co nejpřirozenější ingredience a po mycích procedurách nezapomeňte použít změkčující oleje.

Co dalšího může proces urychlit?  Kombinovaný přístup je nejlepším řešením.

Časté mytí vousů se doporučuje provádět pouze během prvních dvou týdnů, protože to pomůže snížit svědění a záněty kůže.  Obecně se vyhněte zbytečnému mytí vousů.  Navíc myslete na aplikaci těch nejšetrnějších produktů péče o vlasy.  Pokud ne, připravte se, že vlasy budou příliš tvrdé a krepaté.

Další doporučení je nepoužívání fénu nebo jeho používání při minimální teplotě.  Místo toho je lepší osušit vousy měkkou osuškou.  Stačí jít po směru růstu chloupků.

Ačkoli se většina lidí domnívá, že časté zastřihování skutečně pomáhá k urychlení růstu vousů, není to tak úplně pravda.  Nebojte se jej oříznout podle potřeby.  Mějte na paměti, že tvar nebo forma vousů musí být úhledná.  Z tohoto důvodu je důležité vybrat si šikovný a správný hřeben. Například keramický nebo dřevěný hřeben je dobrou volbou, protože nepoškodí chloupky na obličeji.  Neexistují žádná konkrétní pravidla, jak se česat: můžete jít ve směru růstu vlasů i proti němu.  To pouze zlepší krevní oběh a stimuluje růst vousů.

Nakonec nezapomeňte na vlasovou kosmetiku určenou na vousy.  Výživné oleje a masáže, vitamínové komplexy patří mezi produkty, které dokážou poskytnout náležitou péči.  Například masáž každých pár dní bude skvělým pomocníkem k dosažení požadovaného cíle.

Kromě toho mohou muži podpořit růst vousů užíváním takových vitamínů, jako je zinek a železo.  Nejlepší je však se nejprve poradit s lékařem a nechat se vyšetřit na nedostatek vitamínů.

Je také čas přemýšlet o výživě, protože má velký vliv na mnoho procesů.  Je dobře známou skutečností, že k růstu vlasů potřebujeme bílkoviny.  Jsou obsaženy v mase, rybách, mléčných výrobcích a ořeších.  Celkově by vaše jídlo mělo být vyvážené a rozmanité.

Hlavní věcí při pěstování vousů je trpělivost.  Nebojte se, věnujte si náležitou péči a jen si užívejte svůj vzhled!

ss-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný