logonew

EN

RU

Follow us

Co pro Vás znamenají husté vlasy nebo pěkný plnovous?

Zdraví? Atraktivita? Sebejistota?

Pro nás – to všechno a mnohem více. Není to jen o zdraví, ale o sebevědomí vcelku. Vypadávání vlasů kvůli chemioterapii, těhotenství, hormonálním změnám, pomalý růst vousů u mladých lidí  – málokdo o tom mluví na veřejnosti,  ale ve hlavě ty myšlenky lítají pořád. Když jsme na to narazili sami, začali jsme zkoušet všechny produkty, které byly na podporu růstu vlasů a vousů v dostupnosti na trhu: z Evropy, z Ameriky, z Ruska a…ani jednou jsme nemohli říct “to je ONO!”.

Našim cílem bylo vytvořit takový výrobek, který by zároveň splňoval následující podmínky:

Účinnost

To znamená, že to není efekt placebo, ale opravdu pomáhá. Dosáhli jsme toho pomocí přidání přípravku kopexil a různých vitamínů typu biotin, zinek, Omega-6, selen apod. do složení.

Vůně

Chtěli jsme, aby naše výrobky měli příjemnou a nenápadnou svěží vůni, aby se to dalo používat i trochu jako parfém. Náš hlavní hráč – Head & Beard Starter to všechno splňuje.

Pohodlné používání

Přišli jsme na to, že nejlehčí a nejpohodlnější použití mají dva typy textur – sprej a gel. Sprej je například lepší pro ty, kteří již vousy mají – díky rozstřikování je schopen proniknout přes chloupky přímo do pokožky. Gel je naopak lepší pro ty, kteří s vousy začínají – stačí rozetřít prsty přímo po kůži.

Poté co jsme jeden za druhým vyzkoušeli všechny způsoby urychlení růstu vousů a vlasů, přišli jsme na to, co funguje a co ne. Vytvořili jsme svůj algoritmus, který otestovali na sobě a kamarádech.
V naší nabídce proto najdete nejen samotný hlavní přípravek na růst vlasů a vousů, ale také
i nezbytné doplňky, které Vám pomohou výsledek zrychlit a zlepšit – šampon, dermaroller, vitamíny a krém.

Jelikož kvalita a účinnost výrobků jsou pro nás klíčové, vyrábíme je v ověřené laboratoři v České republice. Naše výrobky mají dle legislativy oznámení v evropském portálu CPNP a prošly všemi potřebnými mikrobiologickými, dermatologickými a zátěžovými testy od SZÚ.

Approved by
szu

EU product

100% vegan

Dermatologically tested

Již od začátku jsme chápali, že se budeme stavět nejen na kvalitě výrobků, ale i na podpoře našich zákazníků. Náš cíl je Vaše spokojenost. Proto jsme vytvořili takový systém získání zpětné vazby, který umožňuje rychle odhalit překážky na Vaší cestě k výsledkům a pomoci se jich zbavit. Koncem měsíce Vám vždy zašleme formulář, ve kterém máte možnost ohodnotit svoji zkušenost s našimi výrobky. Vaši zpětnou vazbu zpracují naši konzultanti  a ozvou se Vám pro  vylepšení výsledků a následující postup.

Přihlášení k účtu

Přihlášení

';
0

Váš košík je prázdný