logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Neuvěřitelná fakta: Část 2.

Mýty o mužském ochlupení.

Dříve jsme se zabývali nejoblíbenějšími mýty o vousech. Pokud jste je přehlédli, přejděte zpět. 

Nyní je čas na přehled a vyvrácení mýtů o vlasech, chlapi. Udělejte si pohodlí a uvolněte se.

Vlasy vám porostou mnohem rychleji, když si je ostříháte.

No, no, no. Je velmi časté si to myslet. Bohužel to není pravda. Bez ohledu na to, jak často se stříháte, nečekejte druhý den ráno žádný zázrak. Tím zázrakem myslíme probuzení se skvělým účesem. Pamatujte, prosím, že rychlost růstu je dána genetickými předpoklady. Pokud je to pro vás, kluci, špatná zpráva, můžete růst podpořit spolehlivou a účinnou léčbou. Doporučujeme používat vlasovou kosmetiku na podporu růstu vlasů. Dělejte to pravidelně, a tehdy se budou dít zázraky.

Myjte si vlasy každý den a výsledek bude ohromující – upravené a pěstěné vlasy.

Opět to není pravda. Časté mytí hlavy způsobí, že vlasy budou suché a také náchylné k rychlému znečištění. Nejlepší varianta mytí vlasů – provádějte ho jednou za 2-3 dny. Raději si najděte vhodný šampon a nebude nutné si vlasy mýt každý den. 

Vlasy nepotřebují žádné vitamíny.

Příčiny těchto potíží zpravidla spočívají v avitaminóze. Abyste dosáhli maxima a zapomněli na jakékoli obavy týkající se vypadávání vlasů nebo ošklivých pleší, musíte se držet dvou základních pravidel. Nezanedbávejte užívání vitaminů, jako je biotin, zinek atd. A používat speciální vlasovou kosmetiku, která rovněž obsahuje základní složky a vitaminy podporující růst vlasů.

Suchá pokožka hlavy má za následek lupy.

Pro vaši informaci, lupy jsou způsobeny plísní Malassezia, která se může vymknout kontrole a nenechat pokožku hlavy vyživovat. Je lepší používat šampon proti lupům.

Dlouhé vlasy mohou skrývat alopecii.

Popravdě řečeno, růst vlasů (při alopecii) má zcela opačný výsledek. Ve skutečnosti vlasy ještě více prořídnou a začnou vypadávat. Proto se, chlapi, vyhněte trikům se zakrýváním plešatosti pomocí vlasů. Tyto triky jednoduše nemají žádný efekt a ve skutečnosti nefungují. Neklamte sebe ani ostatní. Místo toho máte jiné, lepší možnosti. Můžete si pořídit pomůcky pro péči o vlasy, které stimulují jejich růst, nebo například přemýšlet o transplantaci vlasů.

Nevěřte tomu, co říká Google, lidi. Důvěřujte rozumným zdrojům a skutečným odborníkům se solidními zkušenostmi a certifikovanou vlasovou kosmetikou. Zůstaňte naladěni a mějte se na pozoru!

Užitečné odkazy:

Starter gel

Starter sprej

Šampon proti lupům

Šampon na podporu růstu vlasů

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7835-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný