logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Neuvěřitelná fakta: Mýty o vousech.

Někteří lidé se domnívají, že pokud vám do 20 let nenarostou pořádné vousy, nemáte šanci je mít. To není pravda. Vše záleží na vás a na vlastnostech vašeho organismu. I muži po čtyřicítce (nic ve zlém, chlapi, prostě existuje stereotyp, že život po čtyřicítce neexistuje) si mohou nechat narůst plnovous a být stejně hezcí jako jejich mladší kamarádi. Jen se podívejte na všechny ty celebrity, které mají vousy. Takže není třeba se vzdávat a začít se hned holit.

Měli byste raději přemýšlet o aplikaci vlasové kosmetiky, která stimuluje, respektive podporuje růst vašich vousů. Naštěstí dnes můžeme nabídnout takové pečující pomůcky, jako jsou šampony, spreje a gely pro udržení růstu vousů. Můžeme také doporučit používání dermarolleru, aby vaše pokožka lépe vstřebávala sprej nebo gel. Zařaďte je do své každodenní rutiny nebo ranních (či večerních, chcete-li) procedur a brzy se budete těšit z výsledku. Opět platí, že vše je individuální. Ujišťujeme vás však, že používání vlasové kosmetiky podpoří proces růstu. Stačí být trpělivý a používat ji pravidelně. 

Dalším mýtem o pěstování vousů je: svědí. Není to tak úplně pravda. Věřte nám, že to vydrží jen jeden, maximálně dva týdny. A pokud budete používat kondicionér nebo šampon (ne mýdlo, prosím) a pravidelně si je mýt, pravděpodobně tento nepříjemný pocit ani nezaznamenáte.

No, nechceme rozebírat zázračné elixíry, které usnadní a urychlí růst vlasů. Na používání podomácku vyrobených produktů nebo jiných podezřelých látek prosím ani nepomýšlejte. Tímto způsobem si můžete poškodit pokožku. Správně, nepoužívejte netestovanou a necertifikovanou kosmetiku. Pamatujte, že problém může souviset s nízkou hladinou testosteronu. V takovém případě přehodnoťte svůj jídelníček. Více červeného masa, brokolice, vajec a vitamínů

Chlupy na obličeji rostou stejnou rychlostí. Opět to není pravda. Například vousy na tvářích obvykle rostou pomaleji než na bradě. Tak funguje lidské tělo. Proces růstu chloupků můžete samozřejmě ještě podpořit. Pravidelnou péčí a trpělivostí. Péčí myslíme nejen pravidelné zastřihování nebo používání kosmetiky. Hydratujte svou pokožku. I ta potřebuje vaši pozornost. Mimochodem, Head and Beard má v nabídce denní krém, který vaši pokožku hydratuje a vyživuje do hloubky. 

Jak můžete vidět, všechny tyto mýty nefungují. Chlapi, všechno je to v našich hlavách. Jediné, co musíte udělat, je skutečně se starat a podniknout potřebné kroky na cestě k vysněným vousům. Nezastavujte se a nepropadejte panice jen proto, že to tvrdí Google. Řiďte se našimi doporučeními a brzy budete jedním z nás: chlupatý kamarád s dokonalým plnovousem.

Užitečné odkazy:

Dermaroller

Starter gel

Starter sprej

Šampon na podporu růstu vlasů

Denní krém

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7424-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný