logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Pěstování dlouhých a zdravých vlasů už není problém.

Pravděpodobně spousta z vás někdy snila o nádherném účesu. Mnoho mužů přiznává, že si chce nechat narůst skvěle vypadající vlasy. Nemůžeme si být stoprocentně jisti, zda jde o úlitbu módním trendům, kreativitu nebo touhu někomu se zalíbit. Ať už je důvod jakýkoli, nejpodstatnější je položit si otázku: Jak si může muž nechat narůst dlouhé a zdravé vlasy?

Mnozí se domnívají, že stačí přestat chodit k holiči, když si chcete nechat narůst vlasy. To je však mylná představa. Jediným výsledkem, kterého se za pár měsíců dočkáte, jsou neupravené a nezdravé vlasy.  

Je častým omylem myslet si, že šampon hraje v péči o vlasy druhořadou roli. Ve skutečnosti je to produkt péče číslo jedna. Proto byste měli být při jeho výběru velmi opatrní. Vážně věnujte trochu času čtení složek. Pokud šampon obsahuje škodlivé parabeny a sulfáty – neohlížejte se! Vaše vlasy nebudou při používání takových šamponů o nic zdravější. Navíc vám mohou přinést mnoho dalších problémů, jako jsou lupy nebo suché a lámavé prameny, a dokonce i vypadávání vlasů. Profesionální šampony na podporu růstu vlasů, to je úplně jiný příběh. Jsou navrženy tak, aby stimulovaly růst vlasů (a vousů), aktivovaly spící vlasové folikuly a také aby nepoškozovaly a nevysušovaly vaše vlasy. Například odborníci ze společnosti Head & Beard mohou doporučit používání takového šamponu pro stimulaci péče o vlasy a jejich růst.

Nemyslete si, že zastřižením konečků vlasů pouze „ukradnete“ délku. Naopak, tato měsíční procedura zabraňuje vzniku roztřepených konečků. Ty totiž ničí celou strukturu vlasového prutu. Pokud je však odstřihnete, máte šanci zachovat si vlasy celé. Opět platí, že svého kadeřníka neignorujte.

Další nedorozumění nastává, když si muži myslí, že stačí používat šampon. A to i v případě, že se jedná o profesionální. Chlapi, máte k dispozici více produktů péče o vlasy určených pro vaše pohodlí, než si dokážete představit. Pokud například trpíte lupy, doporučujeme zakoupit šampon proti lupům. Není to proto, že bychom chtěli získat co nejvíce peněz. Pamatujte: zdravá pokožka znamená zdravé vlasy. Nebojte se také přidat do své každodenní péče kondicionéry, balzámy, spreje a gely. Když už mluvíme o sprejích a gelech, naše produktová řada zahrnuje Starter sprej a Starter gel, které mohou pozitivně ovlivnit růst vašich vlasů. Tyto produkty zabrání vypadávání vlasů a naopak stimulují jejich růst. Pokud navíc přidáte dermaroller a budete jej používat společně se sprejem nebo gelem, bude účinek viditelnější. Takto dermaroller umožní vaší pokožce lépe vstřebávat účinné látky a potřebné vitamíny.

Co je ještě potřeba? Správně se stravujte a věnujte se svému oblíbenému sportu. Zkontrolujte si nedostatek vitamínů. Pokud vám chybí například biotin nebo zinek, může to mít nepříznivý vliv i na růst vašich vlasů. V takovém případě se raději poraďte s lékařem a pořiďte si vitaminový komplex, který vaše vlasy obnoví a celkově zlepší váš imunitní systém.

Jak vidíte, všechny kroky k dlouhým a zdravým vlasům jsou poměrně jednoduché a nevyžadují milionové částky. Že ano, lidi? Stačí se ke svým vlasům chovat s láskou, věnovat jim náležitou péči a pravidelně navštěvovat kadeřníka.

Užitečné odkazy:

Dermaroller

Starter gel

Starter sprej

Šampon na podporu růstu vlasů

Šampon proti lupům 

Denní krém

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7860-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný