logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Pokud nevíš, jak se starat o vousy a jaké střihy jsou trendy, tak pro tebe máme pár tipů.

Nevíš jak na růst vousů, a aby vypadaly k světu? Tak jako o vlasy tak i o vousy je třeba pečovat. 

Dobrý začátek je, když vousy budeš pravidelně mýt kvalitním šamponem. Po umytí pak na vousy vezmi ručník a vysuš je, a následně nech volně doschnout. Pak můžeš zkusit použít olej nebo nějaký balzám na změkčení vousů. 

A z jakých střihů vousů si můžeš vybrat? 

Jako první možnost je, že můžeš být holátko. Kompletně bez vousů. 

Když netoužíš úplně po plnovousu, můžeš mít upravované strniště. Tahle možnost je nejméně náročná na údržbu. A hygiena taky není zrovna těžká, pokud je zrovna o tento typ střihu vousů. 

Další možnost je plnovous. Tam už je úprava trošku náročnější, protože se musí pravidelně pročesávat a precizně zastřihovat. Pak bys totiž mohl vypadat jako neandrtálec, a to nechceš, protože ti už u žen nejsou v kurzu pěknou řádku let. 

Pak tu máme bradku, která je stále v kurzu. Ale na co nesmíme zapomenout tak to je knír. Ten stále na ústupu není a někteří ho stále rádi nosí. Avšak na co se nesmí zapomenout! Žádné vousy by neměli přesahovat okraj rtů. Je to už kvůli hygieně, praktičnosti, ale hlavně vzhledu. 

No a pokud ti vousy nerostou a chceš vědět, jak podpořit růst vousů. Tak můžeš zkusit šampon na podporu růstu vousů, nebo můžeš kouknout na náš Head&Beard starter sprej, a gel

Související produkty: Šampon, Starter gel, Starter sprej a vitamíny.

DSC_7670-2-3-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný