logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Poradíme ti jaké vitamíny jsou na podporu růstu vlasů a vousů.

Pokud chceš, aby ti vlasy a popřípadě vousy rostly co nejlépe, tak kvalitní kosmetika není vše,co potřebuješ. Na podporu růstu vlasů a vousů totiž potřebuješ i vitamíny.

Jaký vitamín podporuje růst vlasů a kde je najdeš si můžeš tady přečíst.

Vitamín B – vlastně všechny vitamíny B pomáhají a podporují růst vlasů a vousů. Najdeš ho například v sýrech, masu, ořeších a luštěninách.

Biotin – tento vitamín taky patří do skupiny vitamínů B, přímo je to vitamín B7, ale dali jsme ho zvlášť, jelikož je jedním z nejdůležitějších vitamínů, který ti ty vlasy podporuje a dodává jim zdraví. Ten najdeš v mandlích, vejcích a nebo špenátu.

Vitamín C – Ten podporuje hlavně zdraví vlasů a tvorbu červených krvinek. Najdeš ho v citrusech, červené paprice, jahodách či v rajčatech.

Zinek – Tohle je minerál, který podporuje vlasy a vousy v tom, aby byly silný. Zinek obsahuje mnoho enzymů a tím stimuluje správný růst vlasů. Nachází se v červeném masu, kuřeti, a pokud nejíš maso, tak v luštěninách a nebo dýňových semínkách.

Hořčík – Nedostatek hořčíku ovlivňuje vypadávání vlasů a je dobré ho doplňovat. Ten najdeš v avokádu, špenátu nebo pro mlsné jazyky, v hořké čokoládě.

Kyselina listová – To je též součást vitamínu B, konkrétně B9. Kyselina listová je prospěšná pro správnou funkci imunity, psychiky, metabolismu či krvetvorby, a to vše ovlivňuje růst vlasů a vousů. Jakmile jste zdravý, nemáte stres a vše funguje, jak má, tak i vlasy budou prospívat. Kyselinu listovou najdeš v listové zelenině, brokolici, avokádu, mléku, játrech nebo vejcích. 

No a pokud si to nechceš hlídat, můžeš kouknout na Head&Beard komplex vitamínů na podporu růstu vlasů a vousů.

DSC_7693-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný