logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Používání pečující kosmetiky na vousy.

Dnes vám prozradím několik tajemství o tom, jak kosmetické přípravky pro růst vousů skutečně fungují. A půjdeme ještě dál.

Výhody a nevýhody používání pečující kosmetiky, a také to, jakými kritérii byste se měli řídit při výběru výrobků. Takže pozor, kamarádi!

V zásadě můžeme produkty pro růst vlasů snadno rozdělit do dvou kategorií.

Do první patří těžké věci, jako jsou spreje, séra v ampulích, masti a krémy. Proč jim říkáme těžké? Mají kopexyl, který byl původně odvozen od minoxidilu. Nedávno jsme o něm hovořili, vzpomínáte?

Kopexyl se tedy díky svému inovativnímu složení stal průlomovou léčbou pro ženy i muže. Při vnější aplikaci začaly oslabené folikuly aktivně růst. Každodenní používání přineslo ještě příjemnější výsledky. Chloupky začaly tmavnout a rostoucí chloupky sílily. No a tento objev dal mužům trpícím vypadáváním vlasů skutečnou naději. A my jasně chápeme proč. Jako by byl zázrak vidět dobrý růst vlasů za dva nebo tři měsíce. Někdy i neúspěch v počátečním bodě může vést k úspěchu v něčem dalším. V dnešní době máme štěstí, že máme k dispozici testovanou a certifikovanou účinnou kosmetiku na podporu růstu vlasů nebo vousů pomocí této kouzelné formule.

Do další kategorie patří oleje, výrobky obsahující nikotin, glykol, salicylové kyseliny, mentol a přírodní výtažky. Co je na nich dobrého? Dokážou posílit vousy a zlepšit prokrvení pokožky v okolí vlasových folikulů. Upřímně řečeno, pokud trpíte androgenní alopecií nebo řekněme plísňovým poraněním, účinku se nedočkáte. Pokud však žádné podezřelé příznaky nepozorujete, má smysl zařadit tyto voňavé produkty do své každodenní péče. Výsledek sice nebude nijak ohromující, ale určitě vás potěší.

Hádáme, že se nemůžete dočkat, až se klady a zápory používání léčby vousů více projeví. A tady jsou!

Klady:

  • Všechny tyto produkty mají aktivní složky, které prokrvují pokožku, čistí ji od odumřelých kožních buněk a rozšiřují cévy.To je pro naše zdraví opravdu důležité.
  • Všechny mají pohodlné dávkovače. A pokud potřebujete, můžete je snadno aplikovat přímo na bradu.
  • Za pár měsíců jsou vousy hustší a dobře upravené a chloupky jsou pěkně silné.

Bohužel mají tyto kouzelné nástroje i své nevýhody. Abychom byli spravedliví, i jednoduché tablety proti bolestem hlavy mají nějaké vedlejší účinky. To si musíme přiznat.

Nevýhody:

  • Žádná kosmetika vám nepomůže, pokud máte vnitřní problémy, jako je seborea nebo nedostatek vitamínů. Nezahrávejte si s tím. Co nejdříve navštivte lékaře.
  • Pokud od hromadného vypadávání vlasů uplynulo více než pět let, není téměř žádná šance na obnovu folikulů ani po absolvování několika kurzů kopexylu. Neluskejte prstem a nečekejte na výsledek. Takhle to nefunguje, kamarádi.
  • Nekvalitní přípravky mohou stav vlasů a pokožky obličeje zhoršit. Proto si, prosím, ověřte výrobce. Nežeňte se za cenou, ale za kvalitou. Důvěřujte pouze certifikovaným výrobkům.

Existuje několik kritérií, na která byste se měli zaměřit, abyste si vybrali tu správnou péči pro své vousy. Na základě těchto tipů budete moci vybrat tu kosmetiku, která povede k efektivním výsledkům a bolestivě nezasáhne váš rozpočet.

  • Formát. Krémy, oleje, pleťová voda nebo sérum. Za předpokladu, že je budete používat každý den, měli byste si je raději pořídit jako tekuté. Jsou neviditelná a nešpiní vaše vousy.
  • Koncentrace. To je důležité, pokud jde o pečující nástroje obsahující kopexyl. Čím intenzivnější je alopecie, tím vyšší by měla být koncentrace.
  • Složky. V případě, že se jedná o přípravek s obsahem kopylu, je nutné, abyste měli k dispozici všechny potřebné složky. Měly by hydratovat pokožku, posilovat chloupky, rozpouštět keratinové zátky a mít mírný lokální dráždivý účinek na pokožku. Patří mezi ně xylitol, urea, AHA a BHA kyseliny, aminokyseliny, výtažek z klitorie a rozmarýnu, éterické a bazické oleje.

Pečujte o své vlasy! Opět se řiďte kvalitou. Co se týče naší produktové řady, jsme vždy pro kvalitu. Kdo ví, třeba právě naše pečující produkty vyřeší váš problém s vlasy. Proto nás neváhejte kontaktovat a my vám sdělíme další podrobnosti.

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Kosmetika na podporu růstu vousů

Vitamíny 16 v 1 pro vlasy

DSC_7670-2-3-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný