logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Proč mi vypadávají vlasy?

Hádáme, že tato otázka napadá spoustu lidí po celém světě bez ohledu na jejich pohlaví. Je zcela běžné, že se vlasy musí obnovovat a pravidelně vypadávají. Na tom není nic špatného. Ale pokud si začnete všímat celých pramenů vlasů na polštáři nebo v hřebenu, pak byste si rozhodně měli přečíst tento článek.

Podle vědců může mít na vypadávání vlasů vliv naše genetika. Správně, kamarádi, pečlivě si zkontrolujte svůj rodokmen. Pravděpodobně v něm bude odpověď.  

Často se vypadávání vlasů může zhoršit například v důsledku stresu, následků porodu a těhotenství, užívání perorálních a injekčních hormonů nebo náhlých změn hmotnosti. Těhotenství se vás stoprocentně netýká, že, pánové? V opačném případě se z vás stane vědecký zázrak.

Ujasněme si to, přátelé. Zásadní roli hraje také jídlo. Dnes mnozí jedí nezdravé potraviny, které mohou přímo ovlivnit kvalitu vlasů, protože neobsahují užitečné mikroprvky a vitamíny. A logickým důsledkem je, že dnes je jednou z nejčastějších příčin vypadávání vlasů nedostatek některých vitaminů, konkrétně vitaminů skupiny B, D, vitaminů rozpustných v tucích a mikroprvků, jako je zinek, železo atd.

Nezapomínejte také na pokožku hlavy. A konkrétně na její stav. Pokud zaznamenáte bílé nebo žluté svědivé šupinky nebo silné krusty, lupy, pak máte VELKÝ problém. Dobře, dělám si legraci. Všechno má své řešení. Lupy v podstatě nemohou být hlavní příčinou vypadávání vlasů. Ale i tak můžete s takovým podkladem přijít o část vlasů. Zvažte tedy používání vlasové kosmetiky proti lupům, a možná tak zabráníte dalšímu vypadávání vlasů.

Zůstaňte naladěni, zůstaňte zdraví a pamatujte, že nic není nemožné.

Užitečné odkazy:

Šampon proti lupům

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7903-2-2-1

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný