logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Rychlé tipy na podporu růstu vousů.

Probrali jsme příčiny alopecie, slabého růstu vlasů a vousů, a dokonce i faktory, které mohou mít vliv na některé problémové oblasti s vaším honem za zdravými a dlouhými vlasy.

Dnes bychom vám rádi představili rychlé tipy nebo chcete-li life hacky, jak si udržet upravený a hustý vzhled vousů. Ano, kamarádi, je čas podělit se o některá tajemství. Mimochodem, pokud máte co dodat, můžete se obrátit na odborníky ze společnosti Head & Beard. Dejte nám zpětnou vazbu a my založíme nové téma k diskusi.

  • Nejprve si zapamatujte: je více než dostačující česat si vlasy třikrát až čtyřikrát denně. To stačí k tomu, aby vaše vousy vypadaly upraveně. Navíc nezapomeňte používat správné nástroje. Možná to bude znít v některých chvílích divně, ale ne každý hřeben nebo kartáč na vlasy se hodí na vousy. Nepoužívejte levné plastové kartáče na vlasy. Často vytrhávají mnoho chloupků. Lepší je investovat do kvalitního ručně vyráběného hřebenu, jehož pořízení může být o něco dražší, ale z dlouhodobého hlediska ušetříte peníze. 
  • Vousy si řádně umyjte. To se týká jak způsobu mytí vlasů, tak šamponu, který na ně používáte. Myslete na specifický šampon. Pokrok nestojí na místě a stejně tak i společnost Head & Beard. Podívejte se na náš šampon pro stimulaci růstu vlasů a vousů. Pomozte svým vlasům.
  • Mnozí z nás to dělají nevědomky, ale tahání za vlasy není dobré. Tímto způsobem poškozujete vlasové folikuly. V důsledku toho vám vlasy nerostou tak husté a objemné, jak byste chtěli.
  • A konečně, pokud máte při pěstování vousů stále potíže, zvažte transplantaci vlasů. Pro pořádek dodejme, že tato možnost je pro naše klienty dostupná. Vzhledem k tomu, že Head & Beard spolupracuje s nejlepšími klinikami v Istanbulu, můžeme vám, pánové, pomoci vyplnit formulář žádosti a urychlit proces růstu vlasů. Konzultace je poskytována zdarma. Téměř jsme zapomněli zmínit, že pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat stimulační nástroje pro péči o vlasy. Jedním z nich je například Starter.

Nenechte si zkazit sen o pěkných a pěstěných vousech žádnou překážkou. Čím více se o ně budete starat, tím úspěšnější budete. Věřte, že toto heslo platí pro všechno v našem životě.   

Užitečné odkazy:

Starter gel

Starter sprej

Šampon na podporu růstu vlasů

DSC_7409-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný