logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Šampón pro růst vlasů.

Dnes chceme začít jednoduchou otázkou. Máte rádi své vlasy nebo vousy?

Nebo lépe řečeno, jste spokojeni s růstem svých vlasů? Tak třeba v průměru trvá zhruba měsíc, než vlasy vyrostou 1 až 1,5 cm. Věděli jste to? Tak to sledujte, kamarádi. Vsadíme se, že někteří z vás se už dívají do zrcadla a snaží se zjistit, jak dlouho vám vlasy rostou. Lidi, tady není kam spěchat. A prosím, žádnou paniku. Řešení se skrývá právě tam. Věřte nám, že nejjednodušší způsob, jak si nechat narůst vlasy, je stále… pravidelné používání správného šamponu.

Co je to ten kouzelný šampon, který podporuje a urychluje růst vlasů? 

No, v podstatě se jedná o prostředek péče o vlasy, který nejenže čistí prameny vašich vlasů a pokožku hlavy, ale také omezuje vypadávání vlasů. Šampon na podporu růstu vlasů, pokud je používán pravidelně, stimuluje vlasové folikuly a zahušťuje tyčinky každého vlasu.

Nyní si dělejte poznámky a pozorně čtěte, prosím, tygři. Hlavní klady používání šamponu na podporu růstu vlasů jsou následující:

  • Snadno se používá. Co může být jednoduššího než lehkými masážními pohyby nanést šampon a smýt ho trochou teplé vody? Vše je zatím jednoduché a docela přirozené, že? Nepotřebujete žádný speciální návod.
  • Jeho součásti. Pokud se podíváte blíže, zjistíte, že šampon na podporu růstu vlasů obsahuje kyseliny, vitaminy, přírodní oleje a výtažky a také aktivátory růstu.
  • V neposlední řadě kromě čištění nasycuje pokožku hlavy užitečnými složkami a stimuluje lepší prokrvení. Pro vaši informaci, díky tomu jsou vlasové kořínky silnější, což následně podporuje růst vlasů. No, samozřejmě nebudete hned vypadat jako Rapunzel, ale přesto se vyhnete vypadávání vlasů. To zní dobře, co?  

Jistě, záleží jen na vás, ale zamyslete se nad tím. Nikdy nás neomrzí vám to připomínat: DOBŘE pečujte o své vlasy. Vyzkoušejte jednou šampon na podporu růstu vlasů a vaše vlasy vám poděkují. Zůstaňte naladěni na další zábavné články, přátelé.

Užitečné odkazy:

Šampon na podporu růstu vlasů

Set Grow and care

Set „Non-invasive“

Set „All inclusive“

Set „Basic growth essentials“

DSC_7451-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný