logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Silné vypadávání vlasů po viróze: důležité kroky k obnově.

Ok, Google, jak přežít po koronaviru. Před dvěma lety čelili lidé na celém světě jedné z nejhorších a nejdelších pandemií. A ta stále pokračuje. Člověk by si myslel, že ve 21. století už vědci dávno museli najít univerzální lék proti všem nemocem. Bohužel to tak nefunguje. Musíme se přizpůsobit nové realitě.

Je také frustrující, že viry nepříznivě ovlivňují lidský organismus. A my se s těmito vedlejšími účinky nebo negativními důsledky musíme vyrovnávat velmi dlouho. Například mnoho lidí zaznamenalo vypadávání vlasů nějakou dobu poté, co prodělali Covid-19.

Virus. Onemocnění. Vysoká teplota. Oslabený imunitní systém. Vypadávání vlasů. To je to, čím člověk prochází, když čelí alopecii. A to vše je individuální. Někteří lidé zaznamenají řídnutí vlasů pár týdnů po onemocnění, zatímco u jiných se tyto příznaky projeví přibližně za 2-3 měsíce. 

V tomto bodě je zásadní pochopit dvě věci: 

Proč je životně důležité užívat vitamíny? A jaké vitaminy jsou nezbytné pro podporu růstu vlasů a normálního fungování organismu jako celku?  

Takzvaná klasická sada zahrnuje vitaminy C, A, E a omega-3. Tedy antioxidanty plus polynenasycené mastné kyseliny. Musíte však být opatrní. Je lepší neriskovat a neléčit se samostatně, ale poradit se s odborníkem. Head & Beard doporučuje užívat komplex vitaminů. Tak získáte všechny potřebné živiny a budete se těšit ze zdravých vlasů.

Vitamíny jsou pro nás životně důležité. Neměli bychom však zapomínat ani na to, že pití vody v nezbytném množství není v dnešní době zanedbatelným aspektem. Voda je vynikajícím prostředkem na ředění krve. Udělejte si z ní pravidelný rituál. Začněte ráno dvěma sklenicemi teplé vody a během dne vypijte přibližně 2 litry. Pomůžete tak svému organismu odstranit toxiny.

Přijímání základních živin a pití vody nejsou jedinými složkami, které zabraňují vypadávání vlasů. Dalším zásadním bodem je zdravý životní styl. Stagnace způsobená sedavým způsobem života a nečinností může mít za následek nejen oslabení imunitního systému, ale také špatný stav vašich vlasových folikulů. Hýbejte se, chlapi, nenechte si sedavým způsobem života zničit zdraví.

Na závěr vás chceme upozornit, kamarádi, že krása a zdraví vašich vlasů závisí výhradně na vašem přístupu. Zlepšete svůj fyzický a intelektuální potenciál a používejte správné a účinné přípravky pro péči o vlasy. Naší volbou je vlasová kosmetika Head & Beard, která podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Přečtěte si více o našich produktech a nedovolte, aby vaše vlasy poškodily nějaké viry. 

Užitečné odkazy:

Kosmetika pro péči o vlasy na podporu růstu vlasů a vousů

Vitamíny 16 v 1

DSC_7356-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný