logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Tipy, jak urychlit a podpořit růst vousů.

Chceš vědět, jak urychlit a podpořit růst vousů? Dáme ti pár tipů jak na to. V dnešní době je cool mít plnovous a mnoho žen na upravené vousy u chlapů letí. Růst vousů ovlivňuje mnoho faktorů – může to být špatná strava, stres, ale i to, že tvůj táta neměl zrovna hustý plnovous, takže ti to geneticky předal. Ale vše má řešení, když to nepůjde přirozeně, můžeš třebapřistoupit k transplantaci vousů.

Shrneme ti ty nejdůležitější kroky k urychlení a podpoření růstu vousů a cestu k vysněnému plnovousu. Tipy zahrnují skoro vše, a to i pánskou kosmetiku.

  1. Měj zdravý životní styl. Když budeš správně jíst a do těla dostávat správné živiny a vitamíny, tak nejen tvé tělo bude pět ódy, ale i tvoje vousy začnou růst. Ale pokud si úplně nechceš hlídat, kde jaké vitamíny jsou a co jíš, můžeš zkusit náš komplex vitamínů, kde najdeš 16 vitamínu v 1 kapsli. Krom správného jídelníčku bys ses měl pravidelně hýbat. Když budeš mít pravidelný pohyb, tak se ti zvýší testosteron a růst vousů to ještě více podpoří.
  2. Používej přípravky na vousy, které ten růst podpoří. Ideální, když s růstem vousů začínáš, tak Head&Beard Starter sprej je to nejlepší pro tvůj start. Pokud jsi v pěstování vousů zběhlí, můžeš zkusit Starter gel. Popřípadě můžeš kouknout po nějakém oleji, krému nebo balzámu.
  3. Když už jsme u přípravků na vousy, můžeš je doplnit o dermaroller, který pomůže spreji nebo gelu lépe proniknout do pokožky a vousům rychleji a lépe růst.
  4. Další věc, co na růst vousů pomáhá je čištění pleti. Když si ten obličej alespoň ráno a večer opláchneš teplou vodou, tak těm vousům usnadníš. A občas by bylo dobré, pokud už nějaký ten vous máš, tak ho vzít šamponem na podporu růstu vousů a pořádně ho umýt.
  5. Starej se nejen o pleť, ale i vousy. Pak by bylo dobré si ten obličej občas promasírovat a pokud už vousy raší, tak je pročísnout taky nebude ke škodě. Nejen, že ti to pomůže k růstů, ale i k tomu, abys vypadal k světu.
  6. Nestresuj se, když budeš ve stresu, tak vystresuješ i rašící vousy a rozhodně nebudou chtít vykouknout na svět.

Pokud toto budeš dodržovat, tak máš nakročeno ke správnému růstu vousů a vysněnému plnovousu.

Tady můžeš kouknout na produkty, které ti ty vousy v růstu podpoří a probudí k životu:

Starter sprej

Starter gel

Vitamíny

Dermaroller

DSC_7643-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný