logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Transplantace vlasů.

Stále nevidíš, své vlasy bujet? A zkoušel jsi vše, jak na růst vlasů?

Jak na to, to se můžeš podívat na předešlé téma blogu Co ovlivňuje růst vlasů.

Takže pokud jsi zkusil nebo zkusila změnit jídelníček, dostat do sebe vitamíny, používat kvalitní kosmetiku na podporu růstu vlasů, nestresovat a nic z toho nezabírá? Tak to asi tvoje vlasové folikuly zabalily. Ale je tu ještě další možnost. Transplantace vlasů. Rozhodně to není nic ponižujícího a něco za co bys ses měl stydět. Chtít pořádnou hřívu chce každý.

Transplantace vlasů funguje tak, že vezmou tvoje funkční vlasové folikuly z dárcovských oblastí. Což je buď ze zadní části hlavy nebo laterální oblasti. Ty se pak implantují tam kde začínáš ztrácet vlasy a plešatět. A transplantace je hotová.

Stále nevidíš, své vlasy bujet? A zkoušel jsi vše, jak na růst vlasů?Head&Beard spolupracuje s nejlepšími a nejznámějšími klinikami na transplantaci vlasů. Ty najdeš v Istanbulu (Turecko). Rádi tě vším provedeme, na cestách ti budeme po ruce a taky ti sjednáme výhodnější podmínky na klinice.

Pro lepší výsledek po transplantaci by bylo fajn, abys vlasům pomohl/a a použít něco na podporu růstu vlasů. Třeba šampon nebo starter gel a sprej.

Užitečné odkazy:

Starter sprej

Starter gel

Transplantace vlasů

DSC_7886-3

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný