logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Vousatí muži jsou HOT.

Ženám se líbí muži s plnovousem. Chcete vědět proč?

No, existuje několik důvodů, proč se naše krásné dámy cítí být přitahovány takovými muži. Za prvé, vousy znamenají mužnost, jak si někteří lidé myslí. A my s nimi naprosto souhlasíme. Jen se podívejte na všechny ty brutální chlapy, jako je Tom Hardy, Chris Hemsworth (ahoj, pane Thore, jak se máte?) nebo David Beckham? Co mají společného a díky čemu všichni vypadají brutálně? Jasně, zásadní roli tu hrají vousy. Dodávají pocit síly. Ženy mají tendenci se vedle takových chlapů cítit chráněné.

Navíc jsou vousy jakýmsi symbolem dospělosti. Víte, dámy mají představu, že vousy znamenají solidnost a důvěryhodnost. No, jako významní představitelé vousaté společnosti uznáme, že v určitém bodě mají pravdu. Nebo je to alespoň pravda za předpokladu, že se o své vousy staráte.

Když už mluvíme o péči, ženy se také domnívají, že pokud muž o své vousy dobře pečuje, bude ochoten se stejně chovat i ke své dámě. Jinými slovy, dokonalá péče znamená dokonalý vztah. Ano, pánové, to je to, co dělá pravého muže. A je to naprosto normální. Proč? Inu, má to jistou logiku. Protože dobrá a pravidelná péče vyžaduje tolik pozornosti a lásky, kolik potřebují dívky.

A co dál? Myslíme si, že to má kořeny už v dávných dobách. Podle rozšířeného ženského názoru bývají muži s plnovousem opravdu empatičtí a pozorní otcové. Některé ženy se domnívají, že vousy dávají tomuto znamení pubertu, takže takoví muži jsou připraveni založit rodinu a vychovávat děti. Nemůžeme si tím být stoprocentně jisti, ale kdo ví, že? Rozhodně existují i skutečné případy.

Tak co, chlapi, potřebujete další fakta, nebo jste připraveni nechat si narůst vousy a přestat se holit, co říkáte? Ale pokud si opravdu chcete nechat narůst vousy, dělejte to s rozumem. Dbejte na správnou péči, používejte certifikovanou a kvalitní vlasovou kosmetiku, přidejte k pravidelné výživě vitamíny a máte vystaráno.  

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Kosmetika na podporu růstu vousů

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7684-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný