logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Vousy a péče jsou neoddělitelné.


Vousy jsou jako žena: přinášejí mnoho radosti a vyžadují neustálou péči. ©

Trend pěstování vousů má své cykly. Byly doby, kdy byl plnovous v některých kulturách spojován s rebely. No a i dnes vypadá muž s rozcuchanými vlasy trochu podezřele. V jiných případech však lze vousy považovat za znak váženého občana. Každopádně co víme jistě: úhledné a dobře zastřižené vousy znamenají mužnost. Je to dáno tím, že ženy si vousy pěstovat nemohou. Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, dámy.

No a druhá věc, na kterou byste měli myslet, když se rozhodnete mít vousy, je správná péče. Správně, chlapci, naše vousy vyžadují neustálou a pečlivou péči. Jinak budete vypadat jako Hagrid. Bez urážky, fanoušci Harryho Pottera. Ale věříme, že málokdo z vás chce v reálném životě vypadat jako tato výjimečná postava.

Když si pěstujete nějaké vousy, měli byste si vybrat dokonalý tvar vousů. Podívejte se do zrcadla a určete typ svého obličeje. Je známo, že vousy pomáhají zakrýt některé nedokonalosti vašeho vzhledu, ale opět platí, že nesprávná péče tyto nedostatky jen zhorší.

Proto, chlapci, mějte na paměti, že neustálá péče je nezbytná. K pravidelnému a čistému holení je třeba používat zastřihovač nebo jiné nástroje. Navíc nezapomínejte na mytí vousů šamponem. Kromě běžného šamponu zvažte i používání toho na podporu růstu vlasů. Tímto způsobem pouze podpoříte proces růstu a zabráníte vypadávání vlasů. Chlapi, jen NEPOUŽÍVEJTE mýdlo. Snadno vám vysuší pokožku. Nikdo nechce mít kožní problémy, jako je podráždění a svědění, že?

Pokud už takové problémy s pokožkou máte, je na čase zařadit do svých každodenních procedur další pečující kosmetiku. Mluvíme o hydratačním krému. No, dříve to byla výsada žen, ale už naštěstí není. Nyní můžete používat jednoduchý denní krém, který zabrání svědění a olupování pokožky.

Chcete vypadat jako Tom Hardy nebo Jared Leto? Přemýšleli jste o tom? „Páni, brácho, ty tvoje vousy vypadají sexy!“? Vsadíme se, že někteří z vás ano. Pokud tedy opravdu chcete vypadat stejně hezky jako oni, přehodnoťte svůj jídelníček. Méně alkoholu a jídel s vysokým obsahem tuku a více vitamínů!

Hodně štěstí v péči o vousy a zůstaňte s námi. Budeme zveřejňovat další články, které vás seznámí s vlasovým světem.

Užitečné odkazy:

Šampon na podporu růstu vlasů

Denní krém

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7670-2-3-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný