logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Vousy – jak nepokazit jejich pěstování.

Vousy nejsou v dnešní době jen trendem. Pokud máte citlivou pokožku, je to jeden ze způsobů, jak se vyhnout podráždění po holení. Pokud máte jemné rysy, vousy vám pomohou vypadat mužněji. Hlavní otázkou zde je, co dělat, abyste opravili lysiny ve vousech a nevypadali jako prváci na střední škole.

No, úplně první doporučení pro ty, kteří si chtějí nechat narůst vousy, je poměrně jednoduché. Buďte trpěliví, tato věc vyžaduje nějaký čas. Věděli jste, že pouze muži se zvýšeným ochlupením si mohou nechat narůst vousy během 2-3 týdnů? Pokud nepatříte k těm šťastlivcům, trvá až 3 měsíce, než si necháte narůst úhledné vousy. Vskutku, život není tak jednoduchý.

Abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům při čekání, až vám vousy dorostou, používejte hydratační krém. Taková kosmetika obsahuje složky, které umožňují vyživovat pokožku.

Mějte na paměti, že vousy potřebují péči stejně jako vaše vlasy. Pravidelně si vlasy pročesávejte, každý den si vousy oplachujte vodou a alespoň jednou týdně si je umyjte mýdlem nebo šamponem na podporu růstu vlasů.

Díky pokročilé medicíně vám dnes můžeme představit zázračné vlastnosti copexylu – inovativního přípravku pro aktivaci růstu vlasů. Nechat si s ním narůst vousy je mnohem snazší než například přehodnotit svůj životní styl. No, jakmile to jednou vyzkoušíte, budete s námi souhlasit, věřte nám. Jen nesmíte zapomínat na pravidelné používání kosmetiky, která copexyl obsahuje.

Přehodnoťte svůj jídelníček. Zařaďte do něj výrobky s vysokým obsahem bílkovin, nasycených tuků a vitamínů B, zejména B7. B7, známý také jako biotin, je zodpovědný za kvalitu vlasů a pokožky. Zvažte přidání vitamínů na podporu růstu vlasů, budete se pak cítit mnohem lépe.

Jak teď možná vidíte, není tak těžké neselhat, že? Stačí dodržovat jednoduché kroky a užívat si proces růstu vlasů. Mimochodem, odborníci HB jsou dobří nejen v poskytování užitečných doporučení, ale také ve vývoji vlasové kosmetiky. Takže jste více než vítáni, abyste se stali členy našeho „vlasového klubu“!

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Šampon na podporu růstu vlasů

Denní krém

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7643-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný