logonew

EN

RU

Follow us

Blog

Vypadávání vlasů a sebevědomí.

Co mají tyto dvě věci společného? Ukazuje se, že vypadávání vlasů má již po staletí nepříznivý dopad na mužské sebevědomí. 

Pro někoho to může být překvapivé, ale dlouhé husté vlasy bývaly již v dávných dobách symbolem mužnosti a vitality. Proto dává smysl, když se i v dnešní době chlupatí muži cítí sebevědoměji, otevřeněji a dospěleji. Jedná se o psychologický efekt, pánové.

Naproti tomu vypadávání vlasů znamená slabost a stárnutí. Pravděpodobně proto se naši klienti cítí depresivněji, když jim začnou vypadávat vlasy. Takové změny nemá nikdo rád. Nikdo nechce vypadat nebo se cítit křehký a jaksi nechráněný. To je nepopiratelná realita a fakta.

Především však vypadávání vlasů může výrazně ovlivnit mužské sebevědomí, což je zajímavé, protože dnes stále slyšíme, že vzhled není klíčovou hodnotou. Někteří muži však skutečně věří, že to, jak vypadají, je definuje jako hodnotné osobnosti. Tito lidé do sebe skutečně investují a záleží jim na svém vzhledu. A my je nemůžeme soudit. Věřte nám, že nejen ženy chtějí vypadat mladě a krásně.

Patříte do této kategorie? Nebo si chcete zlepšit sebevědomí a cítit se lépe?

Pokud říkáte ano, pak je načase zamyslet se nad správnou péčí. Do svého vzhledu musíte investovat, musíte se snažit. Nestačí si jen umýt vlasy šamponem. Přinejmenším dnešní realita, jako jsou zhoršující se podmínky životního prostředí, genetika, falešná vlasová kosmetika a tak dále, nás nutí k razantnějším krokům směrem k dokonalému a zdravému vzhledu.

Zjistěte své slabé stránky, příčiny vypadávání vlasů a vydejte se na chlupatou cestu. Dobrým přínosem mohou být přípravky péče o vlasy na podporu růstu vlasů a vousů, které představila společnost Head & Beard. Obsahuje všechny potřebné vitamíny a složky pro stimulaci růstu vlasů. Pokud chcete ztracené vlasy nahradit, můžete se také rozhodnout pro transplantaci vlasů

Nenechte si zkazit náladu svými vlasy. Nezapomeňte: Nic není nemožné! Víme, že to zní jako klišé, ale věřte, že je to pravda. Pokud se chcete dozvědět více, pánové, neváhejte nám napsat.

Užitečné odkazy:

Kosmetika na podporu růstu vlasů

Kosmetika na podporu růstu vousů

Transplantace vlasů

Vitamins 16 in 1 for hair

DSC_7643-2-2

Přihlášení k účtu

';
0

Váš košík je prázdný